بایگانی ماهانه

استقبال از پیشنهادات

شرکت در راستای اهداف خود در آینده ای نزدیک مجمع عمومی برگزار خواهد نمود.

چنانچه اعضای محترم پیشنهادات سازنده ای در هر زمینه ای به خصوص زمینه های کاری و نحوه فعالیت شرکت دارند از طریق همین سایت و یا به صورت کتبی به دفتر شرکت اعلام فرموده و در صورت نیاز برای توضیحات  بیشتر می توانند با هماهنگی قبلی در جلسات هیأت مدیره شرکت نمایند.

ضمناً سامانه پیام کوتاه نیز دارای قابلیت دریافت پیامک از اعضای محترم می باشد.

برگزاری مجمع عمومی در آینده ای نزدیک

به اطلاع کلیه اعضای محترم می رساند:

علیرغم پیگیری های زیاد و مکاتبات متعدد، طی نامه شماره ۴۶۰۳ مورخ ۲۵/۰۹/۱۳۹۱ صادره توسط اداره محترم تعاون شهرستان اراک ، مجمع برگزار شده در مورخ ۱۸/۰۶/۱۳۹۱ این شرکت فاقد وجاهت اعلام شده است.

لذا پس از طی نمودن مراحل قانونی ، مجمع در آینده ای نزدیک برگزار خواهد گردید.

جهت اطلاع اعضا تعدادی از مکاتبات در خصوص مورد فوق الذکر به پیوست ارایه می گردد.

1 2 3 4

 

جهت اطلاع!!

متأسفانه در طی چند روز گذشته توسط شخصی که تنها عضو ساده سامان معماری می باشد پیامکی با متن” مراجعه برای دریافت ارزش روز سهام تا تاریخ۱۰/۱۰/۱۳۹۱″ برای تعدادی از افراد عضو ارسال شده است که این متن بدون هماهنگی با مسؤلین این شرکت تهیه و ارسال شده است  و این شرکت مسؤلیتی در قبال عواقب آن نداشته و ندارد و شخص ارسال کننده مسؤل پاسخگویی به عواقب آن خواهد بود.

در اینجا اعلام می گردد؛ کلیه اطلاعیه ها و اخباراین شرکت توسط سامانه پیام کوتاه به شماره ۳۰۰۰۵۹۳۲۰۵۹۳۲۰ و یا همین سایت به آدرس   http://www.samanmemari.com و یا اطلاعیه رسمی با مهر و امضا و سربرگ این شرکت در اختیار اعضا قرار می گیرد.

۰۴ تیر ۱۳۹۸

توصیه
بهتر است از مرورگر فايرفاكس یا گوگل کروم استفاده کنید.
سیستم پیامک
۳۰۰۰۵۹۳۲۰۵۹۳۲۰
شماره سيستم پيامك اينترنتي